Tragiczny wypadek w Konstantynowie Łódzkim - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Pabianicach

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w Konstantynowie Łódzkim

Pabianiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku w Konstantynowie Łódzkim. Na skutek zderzenia citroena berlingo z volkswagenem polo, śmierć poniósł 36-letni kierujący volkswagenem.

Do wypadku doszło 21 grudnia 2020 roku o godzinie 10.45 w Konstantynowie Łódzkim na ulicy Kolejowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 49-letni łodzianin kierujący citroenem berlingo, jadąc w kierunku centrum Konstantynowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem volkswagen polo. Na skutek wypadku, w wyniku poniesionych obrażeń zmarł 36-letni łodzianin, kierujący volkswagenem. Kierujący citroenem był trzeźwy. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z pabianickiej komendy powiatowej.

  • miejsce wypadku drogowego w Konstantynowie Łódzkim, na pierwszym planie radiowóz policyjny, w tle rozbite pojazdy i parawan do oględzin