Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Zmiana organizacji ruchu przy pabianickich nekropoliach

Jak co roku, na Wszystkich Świętych wprowadzana jest zmiana organizacji ruchu, która ma pomóc szybciej dojechać na pabianickie nekropolie. Policjanci apelują o ostrożność i zwracanie uwagi na znaki drogowe.

Zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywała w niedzielę, 1 listopada od godziny 6:00. Z uwagi na trwające prace drogowe ul. Kilińskiego w Pabianicach od skrzyżowania ulicy Gr. Roweckiego w kierunku Bełchatowa jest jednokierunkowa. Następnie od ul. Świetlickiego będzie obowiązywał zakaz wjazdu w ul. Bugaj (zakaz nie dotyczy autobusów i taksówek). Podróżujący na cmentarze od strony Bełchatowa muszą kierować się objazdem ulicami: Świetlickiego, Waltera Janke, Nawrockiego, następnie w lewo w Gr. Roweckiego. Będzie można skorzystać z miejsc parkingowych na Włókniarzu.   

Jak co roku zachęcamy do skorzystania z komunikacji publicznej. W przypadku korzystania z własnego transportu zapoznajmy się wcześniej ze zmianami w organizacji ruchu wprowadzanymi czasowo w tym okresie na drogach oraz w rejonie cmentarzy czy parkingów.

Na ulicach pojawią się dodatkowe policyjne patrole, które nie tylko będą dbały o nasze bezpieczeństwo, ale także służyły pomocą. Dlatego stosujmy się do poleceń i wskazówek wydawanych przez policjantów lub innych funkcjonariuszy pełniących służbę w rejonach cmentarzy. Warto pamiętać, że nasze bezpieczeństwo w dużym stopniu zależy również od nas samych.