Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

WAŻNE ! Prośba o pomoc w ustaleniu tożsamości ofiary wypadku (uwaga: drastyczne zdjęcia)

23 marca 1997 roku tuż przed godziną 23.00 na trasie nr 1 w Tuszynie osobowy mercedes potrącił mężczyznę. Uderzenie było tak silne, że mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Mimo wielu czynności procesowych i ustaleń  wykonanych przez policjantów do dzisiaj nie ustalono tożsamości denata oraz jego rodziny. Mężczyzna miał na ciele kilkanaście tatuaży, a wśród nich stopień majora na obydwu ramionach, kiść winogron otoczoną kwiatami i liśćmi na lewym przedramieniu oraz węża z prawej strony klatki piersiowej. Obok węża wytatuowane usta oraz napis „KOCHAM RODZINĘ” i inne mniej symboliczne zdobienia.

Teraz to właśnie policjanci proszą o pomoc przedstawicieli mediów i samych internautów. Może w ten właśnie sposób uda się ustalić personalia mężczyzny.

 

Rysopis:

Wiek około 20-25 lat, wzrost ok. 170-180 cm, szczupłej budowy ciała, twarz pociągła, włosy ciemny blond, krótko ścięte z długą grzywką czesane do góry, oczy zielone, rozmiar buta 27.

 

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach, tel.: 42 22 – 53 – 301, 42  22 – 53 – 302 lub 22 – 53 – 337.