Komenda Powiatowa Policji w Pabianicach

rekrutacja

Informacje

SISI - Pogromczyni nudy
Zobacz SPOT
Mapa Zagrożeń
dzielnicowi
Służba Cywilna

Najczęściej czytane

 1. WAŻNE ! Prośba o pomoc w ustaleniu tożsamości ofiary wypadku (uwaga: drastyczne zdjęcia)

  23 marca 1997 roku tuż przed godziną 23.00 na trasie nr 1 w Tuszynie osobowy mercedes potrącił mężczyznę. Uderzenie było tak silne, że mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

 2. KTO ROZPOZNAJE ?

 3. Tragiczny wypadek w Chechle Pierwszym

  Pabianiccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 26 maja 2020 roku tuż przed godziną 18.00 w Chechle Pierwszym, w kierunku DW 482.

 4. Mł. insp. Michał Kaliszewski nowym zastępcą komendanta

  Z dniem 5 lutego 2020 roku, Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi powierzył mł. insp. Michałowi Kaliszewskiemu pełnienie obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pabianicach. Będzie nadzorował pracę pionu kryminalnego.

 5. Nie zatrzymał się do kontroli, spowodował kolizję ... pijany i bez uprawnień

  Pabianiccy policjanci zatrzymali 34-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, spowodował kolizję, a dodatkowo był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym za popełnione przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Odpowie także przed sądem za spowodowanie kolizji drogowej.

 6. Awanse pabianickich policjantów

  14 maja 2020 roku Komendant Powiatowy Policji w Pabianicach insp. Tomasz Szwed wręczył rozkazy o powołaniu i mianowaniu na wyższe stanowiska służbowe.

 7. Zniszczyli samochód bez powodu

  Dwóch mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego odpowie za zniszczenie samochodu 27 - letniego mieszkańca Łodzi. 19-latek i jego 7 lat starszy brat usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia. Za takie przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 8. Rowerzysta w szpitalu. Sprawca uciekł z miejsca wypadku. Policja prosi o pomoc

  Wczoraj, 19 sierpnia około godz. 20:40 doszło do groźnego wypadku na ulicy Jutrzkowickiej, przy skrzyżowaniu z ulicą Świetlickiego, gdzie został potrącony 20-letni rowerzysta. Cyklista z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Sprawca wypadku uciekł w kierunku Bełchatowa.

 9. Pabianiccy policjanci w walce z koronawirusem

  Pabianiccy policjanci sprawdzają czy mieszkańcy przestrzegają nowych przepisów dotyczących przemieszczania się po ulicach oraz ograniczenia liczby pasażerów w komunikacji publicznej.

 10. Mł. insp. Tomasz Szwed nowym komendantem pabianickiej Policji

  14 lutego 2019 roku w pabianickiej komendzie odbyła się uroczystość pożegnania dotychczasowego Komendanta Powiatowego Policji w Pabianicach insp. Cezarego Petrusa oraz wprowadzenie jego następcy, którym został mł. insp. Tomasz Szwed.

Tagi

Linki